Natěračské práce

Naše dlouholeté zkušenosti s prováděním natěračských a malířských prací nám umožňují poradit s výběrem vhodných barev ať už na fasády panelových domů, plechových střech, obkladů podhledových dřevěných krytin nebo okenních rámů. Výběr materiálu, nátěry a nástřiky se přizpůsobují každé situaci povětrnostním podmínkám a okolnímu prostředí. 

Nátěry fasad

Provádíme práce na rodinných domech, společenstvích bytů a bytových družstev ale i průmyslových zónách. Realizujeme práce na fasádách budov kostelů, ale i na starých památkách.

Barva je většinou nanášena stříkací pistolí, štětcem nebo válečky.

Před nánosem první penetrační vrstvy (která slouží i jako zpevnění podkladu) však musí být podklad dostatečně připraven a očištěn.

Natírání střech

Podobně jako při malování fasád musíme střechu často důkladně očistit od nečistot navátých větrem, spadaných částic stromů nebo odlupující se staré barvy. Toto čištění častokrát realizujeme vysokotlakým čističem, který svým působením střechu i částečně odmastí. Následně aplikujeme vhodně zvolenou barvu ( častokrát dvousložkového typu je-li materiál střechy dejme tomu z plechu). Nátěr střechy samozřejmě prodlouží životnost a dodá punkt celkovému vzhledu okolí.

Nátěry konstrukcí a zábradlí

Mnohotvárnost objektu, střešní a stropní konstrukce, vzdálené objekty v přírodě, kde je potřeba dodat velké množství barvy, nejsou pro nás překážkou.

Odstranění rzi příprava povrchu pro nános antikorozního nátěru a následně finální vrstva zajistí prodloužení životnosti skeletu.

Malování složitých vzorů a streetart
Realizujeme také komplikované nátěry různých geometrických tvarů, reklam a streetartu, které zkrášlují okolí města. Trend světových velkoměst brzy přijde i k nám. Rádi vám zrealizujeme zkrášlení štítové stěny v centru města či v panelové výstavbě. Udělejte i vy ze svého objektu umění.

Máte zájem o naše služby?

Volejte  607 494 036 nebo vyplňte poptávkový formulář

Poptávkový formulář