Malířské práce

Malířské služby v Brně

Malířské práce svěřte odborníkům

Malování bytů, pokojů, domů, firem – to vše jsou práce, které jednou za čas zaměstnávají každého z jejich majitelů. Firma Maldex a naši malíři pokojů či firem v Brně provádějí veškeré malířské práce a omítkářské práce v Brně a okolí.

Malování domů, bytů, kanceláří i společných prostor

  • Svěřte malování bytu, domu či kanceláře profesionálům s dlouholetými zkušenostmi. Klademe důraz na ověřené postupy a kvalitní výslednou práci.
  • Naše malířské služby jsou výjimečné právě v preciznosti a dokonalé přípravě, která je hlavní prioritou našich prováděných prací.
  • Umíme vám rovněž poradit s výběrem barev, aby malování interiéru a malování jednotlivých pokojů bylo opticky co nejideálnější pro daný prostor (opticky zvětšit prostor). 

Které místnosti byste chtěli vymalovat?

Ať už potřebujete vymalovat kuchyň, koupelnu, obývací pokoj nebo celý interiér – jsme tu pro vás. Rozhodněte se, které místnosti byste chtěli nechat vymalovat našimi interiérovými malíři.

Malování kanceláří a komerčních prostor

Malířské práce zahrnují také malování kanceláří a komerčních prostor v jakémkoli rozsahu. Kanceláře a komerční prostoru mohou vaší firmě udělat skvělé renomé i jen zdánlivě obyčejnou a kvalitní malbou na stěnách. Nový moderní design a vymalování prodejny osloví i vaše zákazníky.

Máte zájem o naše služby?

Volejte  607 494 036 nebo vyplňte poptávkový formulář

Poptávkový formulář