Tapetování

Kompletní tapetářské služby v Brně a okolí

Nabízíme kompletní tapetářské služby jak odstranění starých tapet a úprava povrchu, tak aplikaci všech druhů tapet a aplikaci ozdobných bordur. V minulosti byl určitý pokles zájmu o tapetování, ale v současné době se při rozmanitém výběru vzorů tento trend opět vrací.
Tapety jsou opravdu vhodným doplňkem interiéru. Tapety se používají k dosažení exkluzivního efektu nebo k dosažení cenově příznivé úpravy starších stěn, například s praskající omítkou. Při vhodné kombinaci tapetování s malováním docílíte nejen nádherného estetického zážitku, ale bude Vás těšit i moderní vzhled vašeho bytu. Tapety dokážou také skrýt spoustu nerovností. Tapety jsou opravdu vhodným doplňkem interiéru.

PROČ PRÁVĚ MY?

Abyste dosáhli požadovaného efektu, je třeba dodržet pracovní postup a respektovat několik základních pravidel. Proto je tapetování činnost, která vyžaduje odborníka s praxí. Pokud to zkusíte sami, můžete narazit hned na několik problémů jak to vlastně udělat.

Trápit Vás budou otázky:

  • Co všechno potřebuji pro lepení tapet?
  • Jak a kde začít tapetovat?
  • Jak přelepit tapetu přes roh?
  • Jak oříznout tapetu kolem dveří?

S tímto ovšem nemá problém zkušený tapetář, Umí přesně vyřešit všechny tyto detaily, na kterých při tapetování nejvíce záleží, aby byl výsledek tapetování co nejdokonalejší. 

POKUD VÍTE PŘIBLIŽNÉ ROZMĚRY MÍSTNOSTI, CENU VÁM VÍME NAVRHNOUT I PO TELEFONU

Máte zájem o naše služby?

Volejte  607 494 036 nebo vyplňte poptávkový formulář

Poptávkový formulář